Kontakt – Det gillar vi!

Barilla Sverige AB. 
682 82 Filipstad
. Växelnummer: 08 - 470 76 00. 
info-se@barilla.com

Säljkår: 
                                                 Huvudkontor Stockholm:                        

Norra Sverige: 

Regional KAM
Per Salqvist 
Tel: 073-429 08 97
per.salqvist@barilla.com

Norra Stockholm och södra Norrland:

Regional KAM
Martin Spannberg
Tel: 073-429 08 96
martin.Spannberg@barilla.com

Stockholm, Södermanland, Östergötland och Gotland: 

Regional KAM
Johan Andreasson
Tel: 073-050 68 30
johan.Andreasson@barilla.com

Västra Mellansverige: 

Regional KAM

Tord Magnusson
Tel: 073-429 09 96 
tord.magnusson@barilla.com


Skåne, Småland, Blekinge och södra Halland:
Regional KAM 
Petra Nilsson
Tel: 070-216 54 18
petra.nilsson@barilla.com

 

Huvudkontor Stockholm

Key Account Manager:
Vakant

Key Account Manager
Matilda Wade Tel: 073-429 09 85
matilda.wade@barilla.com

Trade Marketing Manager
Sofia Redmo Tel: 073-429 09 94
sofia.redmo@barilla.com

Rekryteringsfrågor
Hanna Jonsson
hanna.jonsson@barilla.com